Biuro Rachunkowe – Marki
Al. Piłsudskiego 139
tel. 500-100-631

OFERTAUSŁUGICENNIKPROMOCJEAKTUALNOŚCI KONTAKT
Newsy

Praca zdalna: jak wspierać pracowników i liderów?

Praca zdalna to rozwiązanie, które cieszy się wśród pracowników dużą popularnością i często traktowane jest przez nich jako swoistego... więcej »

Usługi hostingu nie podlegają podatkowi u źródła

Organy podatkowe działają jedynie w interesie fiskalnym państwa, co pokazują na niemalże każdym kroku. Przekonała się o tym jedna z firm, w... więcej »

Czy zakup komputera bądź telefonu można rozliczyć w uldze rehabilitacyjnej?

Komputer, smartwatch czy smartfon mogą być urządzeniami technicznymi odliczanymi w ramach ulgi rehabilitacyjnej. Potwierdził to fiskus... więcej »

Praca zdalna - co musisz wiedzieć?

Czym jest praca zdalna? Czym różni się od telepracy? Kto decyduje o pracy zdalnej? Jakie są formy polecenia pracy zdalnej? Dlaczego tak ważny... więcej »

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej online?

Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywiera wpływ na wszystkie dziedziny życia i gospodarki. Funkcjonowanie firm jest w istotnym... więcej »

Zorganizowanie zbiórki pieniędzy w podatku od spadków i darowizn

Darowizny są opodatkowane podatkiem od spadków i darowizn - także wówczas, gdy przyjmą formę zbiórki. Podatku nie płaci się jednak od... więcej »

Tarcza antykryzysowa: dostępne ulgi w spłacie składek ZUS

Odroczenie terminu płatności ZUS bądź rozłożenie na raty, zwolnienie ze składek ZUS, świadczenie postojowe - to wprowadzone w ZUS... więcej »

5 rad, jak przetrzymać pandemię i kryzys w biznesie

Ubezpieczenie transakcji, przegląd portfela odbiorców, utrzymywanie kontaktu z wywiadownią gospodarczą oraz dywersyfikacja zarówno źródeł... więcej »

Płatny urlop wypoczynkowy sposobem na utrzymanie miejsc pracy

Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) uważa, że w obecnej sytuacji pracownicy, których firma znajduje się w trudnym położeniu, powinni... więcej »

Zasiłek opiekuńczy na dziecko

Komu i w jakich okolicznościach przysługuje zasiłek opiekuńczy na dziecko? Jakie dokumenty należy przedstawić, żeby taki zasiłek otrzymać?... więcej »

źródło: eGospodarka.pl